Kategorie

Wyszukiwarka

Chirosan 80g - stężony preparat do dezynfekcji w proszku na bazie aktywnego tlenu

zoomable

Najedź kursorem na zdjęcie aby uzyskać powiększenieKliknij na zdjęcie aby powiększyć
Cena: 14.29 zł

Ile sztuk:

Tylko użytkownicy którzy zakupili ten produkt mogą dodawać opinie

Chirosan 80g

Preparat na bazie aktywnego tlenu przeznaczony do jednoczesnego mycia i dezynfekcji narzędzi i sprzętu medycznego zanieczyszczonych substancjami organicznymi, dezynfekowania stomatologicznych mas wyciskowych (silikonowych, polieterowych i alginatowych) oraz powierzchni w zakładach opieki zdrowotnej i w profilaktyce ogólnej. Czyści i rozpuszcza krew, ropę, białko, plwocinę i wydzieliny. Stosowany zgodnie z zaleceniami nie koroduje metali i nie uszkadza dezynfekowanych powierzchni. 
 
Preparat działa bakteriobójczo, grzybobójczo, wirusobójczo, prątkobójczo i sporobójczo.

PRZYGOTOWANIE ROZTWORÓW:

Roztwór przygotować przez dokładne rozpuszczenie odpowiedniej ilości preparatu w wodzie. Przed użyciem  roztwór powinien odstać przez ok. 15 - 30 minut; w tym czasie dochodzi do aktywacji substancji czynnych. Do dozowania proszku użyć łyżeczki, w którą wyposażone jest każde opakowanie CHIROSAN-u. Równo  napełniona łyżeczka zawiera 8 g preparatu. 

SPOSÓB UŻYCIA: 
 
Narzędzia i sprzęt brudny po użyciu - zanieczyszczony sprzęt zanurzyć w 0,8 % roztworze preparatu. Zadbać o dokładne pokrycie powierzchni i wypełnienie wnętrza drenów, tub, węży, itp. roztworem oraz usunięcie pęcherzy powietrza. Dezynfekowane przedmioty moczyć w roztworze przez zalecany czas działania, następnie wypłukać wodą destylowaną lub demineralizowaną i wysuszyć. Stosować świeżo przygotowane roztwory. CHIROSAN doskonale nadaje się do stosowania w myjkach ultradźwiękowych. Zawiera inhibitory korozji i nie  uszkadza powierzchni stali nierdzewnych i chirurgicznych, szkła, porcelany, gumy i plastyku. Nie zaleca się stosowania preparatu do mycia i dezynfekowania endoskopów, elementów niklowanych, aluminiowych  i klejonych. 
 
Powierzchnie - czyste lub zanieczyszczone substancjami organicznymi (podłogi, ściany, meble, sprzęt stanowiący wyposażenie sal, inkubatory, korytarze, pokoje itp.) zmywać roztworem intensywnie według stopnia zabrudzenia. Umyte powierzchnie przetrzeć ścierką zwilżoną w roztworze i pozostawić działaniu (zalecany czas działania). 

 

 


Inni użytkownicy kupili również:
  • 12. ŻEL KOLOR RÓŻOWY 12. ŻEL KOLOR RÓŻOWY
    AMERYKAŃSKI ŻEL DO PAZNOKCI KOLOR RÓŻOWY SWEET PINK ŻEL KOLOROWY DO PAZNOKCI KOLOR RÓŻOWY Najwyższej jakości żel koloru różowego!!! Posiada bardzo dobrej jakości barwnik dzięki czemu doskonale kryje i nie zmienia swojej barwy. Dzięk...
    Ile sztuk:
    Cena: 8.90 zł
przewiń do góry
 

Kontakt z nami

AllePaznokcie Michał Szewczyk
ul. Piotrkowska 270
90-361 Łódź
Tel. 504 242 705
E-mail: sklep@allepaznokcie.pl
Tel. 42 684 35 35

Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i najnowszych promocjach wprost do Twojej e-mailowej. Zapisz sie na nasz newsletter!
Znaki akceptacji PayPal

Gości na stronie: 369, zalogowanych: 12 | Od dnia 28-05-2005 stronę odwiedziło 1,156,404,030 osób

Wszelkie prawa zastrzeżone przez firmę Allepaznokcie.
AllePaznokciew Google+
Wdrożenie sklepu: Projekt graficzny:
Hurtownia kosmetyczna Poleca
Lakiery do paznokci rożnego gatunku polecamy lakiery żelowe czy też kleje do tipsów. U nas znajdziesz także akcesoria do manicure oraz akcesoria do pedicure.
Manicure. Także w naszym sklepie znajdziesz wszystko co potrzebne do depilacja oraz depilacja woskiem jest dobrze nam znana. Godne polecenia są nasze fotele kosmetyczne,
Henna a nawet takie przedmioty jak Cążki do Paznokci czy też pędzle do paznokci , bielenda kosmetyki