Kategorie

Wyszukiwarka

BIOGEL - NAIL CARE PROGRAM - PREPARAT WZMACNIAJĄCY PŁYTKĘ PAZNOKCIA 15ml

zoomable

Najedź kursorem na zdjęcie aby uzyskać powiększenieKliknij na zdjęcie aby powiększyć
Cena: 25.00 zł

Ile sztuk:

Tylko użytkownicy którzy zakupili ten produkt mogą dodawać opinie

BIOGEL

NAIL CARE PROGRAM

PREPARAT WZMACNIAJĄCY PŁYTKĘ PAZNOKCIA
ZAWIERA AKTYWNĄ L-CYSTEINĘ

15ml

 

BIOGEL® jest preparatem służącym do natychmiastowej poprawy kondycji ultra cienkich i słabych paznokci. Jest przeznaczony dla paznokci szczególnie łamliwych i kruchych. Powinien być stosowany m.in. po każdorazowym zdjęciu tipsów i paznokci akrylowych, jak również dla normalnej, profilaktycznej ochrony płytki paznokciowej przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Może być używany jako naturalny lakier oraz jako podkład pod emalię kolorową.

Preparat ma supernowoczesną formułę formaldehydową zupełnie odmienną od dotychczas stosowanych preparatów ochronnych. Nie tylko utwardza, ale też uzupełnia płytkę paznokcia i biologicznie oddziałuje na kreatynę (podstawowy budulec paznokcia) w taki sposób, że zmienia jej strukturę i wzmacnia ją. Tworzy mocny szkielet paznokcia, który staje się odporny na urazy i uszkodzenia. Preparat zawiera szereg aktywnych składników m.in. naturalną L-cysteinę, która biologicznie odnawia paznokieć, zwiększając jego przyrosty i grubość.

 

CEL

BIOGEL® jest odżywką przeznaczoną dla osób z poważnie osłabionymi paznokciami, które wymagają intensywnego, leczniczego programu wsparcia.

 

WYNIKI

Dodatkowym rezultatem użycia preparatu jest jego zdolność do ukrywania zażółceń i przebarwień. Nowa struktura kreatyny w paznokciu utrzymuje się przez długi czas po zakończeniu użycia preparatu i utrzymuje  się aż do odrośnięcia nowej płytki paznokciowej.

 

Głównym składnik budulcowy paznokci i naskórka wokół paznokci jest keratyna. Jest to naturalny związek o bardzo zróżnicowanym składzie aminokwasów, z których powstają łańcuchy polipeptydowe. W keratynie występują: cystyna, arginina, glicyna, tyrozyna, fenyloalanina, lizyna oraz inne aminokwasy.

 

CO WPŁYWA NA STAN PAZNOKCI?

Cysteina(nazwa skrótowa Cys) jest aminokwasem kodowanym, endogennym, wchodzącym w skład wielu białek, zawierającym grupę tiolową, dzięki której jest zdolna do tworzenia mostków siarczkowych - jednego z czynników wpływających na trzeciorzędową strukturę białek. Jest pochodną kwasu alfa-aminopropionowego, w którego cząsteczce jeden z atomów wodoru został zastąpiony grupa sulfhydrylową -SH. Utlenianie tlenem z powietrza dwóch cząsteczek cysteiny, wskutek odebrania dwóch atomów wodoru z grup -SH  – powstaje nowy aminokwas – cystyna i cząsteczka wody. Istnienie cysteiny w strukturze białka umożliwia pofałdowanie łańcucha cząsteczki (powstają mostki siarczkowe). Występuje w białkach włosa, naskórka i paznokci. Niedobór tego aminokwasu zawsze będzie się więc objawiała w pierwszej kolejności zaburzeniami rogowacenia, kruchością włosów, łamliwościa płytek paznokciowych, rozwarstwianiem się paznokci, rozdwajaniem końcówek włosa. Glutation również zawiera w budowie cysteinę, a pełni on nie małą rolę w naszym ustroju. Białkiem bogatym w cysteinę jest kazeina.

Aminokwasy - powinny być regularnie dostarczane  paznokciom, ponieważ są niezbędne do ich wzrostu. Wykazano eksperymentalnie u zwierząt, że wśród niedoborów aminokwasów największą rolę pełni niedobór cystyny i jej składowej – cysteiny. To te aminokwas są głównie odpowiedzialny za ogólny stan i kondycję płytki paznokciowej. Niedobór cysteiny można łatwo poznać, po tym, że paznokcie tracą połysk i stają się cienkie i matowe. Przy dłuższym, utrzymującym się braku równowagi aminokwasowej może dojść do poważnego uszkodzenia płytki a nawet jej zaniku. Do tej pory kurację L-cysteinową stosowano prawie wyłącznie w postaci środków przyjmowanych doustnie. Stworzenie nowej jakości L-cysteiny, zdolnej do przenikania w głąb płytki paznokciowej otworzyły nowe możliwości w kosmetyce. BIOGEL® jest pierwszym preparatem pozwalającym w sposób zupełnie nieinwazyjny na natychmiastową, znaczną poprawę kondycji paznokci.

Węglowodany - paznokcie potrzebują prawidłowych ilości energii w ich postaci, ponieważ charakteryzują się wysokim metabolizmem. Macierz płytki, z której kształtuje się paznokieć, należy do najszybciej rosnącej tkanki człowieka. Dlatego też, należy cały czas pamiętać o zdrowej i urozmaiconej diecie.

Witaminy - Paznokcie są bardzo wrażliwe na ich niedobory, szczególnie na niedobór witaminy A. przy nieodpowiedniej ilości tej witaminy (niedoborze lub nadmiarze) płytka paznokciowa człowieka staje się bardzo słaba, sucha i łamliwe. BIOGEL® zawiera w swoim składzie również m.in. witaminy z grupy A i B.

Mikroelementy - ich niedobór ma duży wpływ na wzrost paznokci. Do najważniejszych mikroelementów mających wpływ na paznokcie oprócz cynku i miedzi zalicza się żelazo, żelazo, miedź. Pamiętając o tym w skład preparatu uzupełniono o żelazo, wspomagające działanie L –cysteiny

 

SPOSÓB UŻYCIA

Przy stosowaniu leczniczym – 2-3 razy w roku przez okres około 3 tygodni, - malując minimalnie 2 razy w tygodniu (oczywiście zmywając poprzednią warstwę).

przy stosowaniu wzmacniającym – nanieść na paznokieć i uzupełniać w miarę potrzeby (bez zmywania)

 

Ostrzeżenie: Preparat łatwopalny.
Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami. Tylko do użytku profesjonalnego.


Inni użytkownicy kupili również:
przewiń do góry
 

Kontakt z nami

AllePaznokcie Michał Szewczyk
ul. Piotrkowska 270
90-361 Łódź
Tel. 504 242 705
E-mail: sklep@allepaznokcie.pl
Tel. 42 684 35 35

Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i najnowszych promocjach wprost do Twojej e-mailowej. Zapisz sie na nasz newsletter!
Znaki akceptacji PayPal

Gości na stronie: 430, zalogowanych: 17 | Od dnia 28-05-2005 stronę odwiedziło 1,155,237,896 osób

Wszelkie prawa zastrzeżone przez firmę Allepaznokcie.
AllePaznokciew Google+
Wdrożenie sklepu: Projekt graficzny:
Hurtownia kosmetyczna Poleca
Lakiery do paznokci rożnego gatunku polecamy lakiery żelowe czy też kleje do tipsów. U nas znajdziesz także akcesoria do manicure oraz akcesoria do pedicure.
Manicure. Także w naszym sklepie znajdziesz wszystko co potrzebne do depilacja oraz depilacja woskiem jest dobrze nam znana. Godne polecenia są nasze fotele kosmetyczne,
Henna a nawet takie przedmioty jak Cążki do Paznokci czy też pędzle do paznokci , bielenda kosmetyki